Nieuwe woonmaatschappij !Mpuls

Op 29 juni 2017, over deze onderwerpen: Welzijn
Woonmaatschappij !Mpuls

Op 29 juni zag de nieuwe woonmaatschappij !Mpuls het levenslicht. De nieuwe maatschappij smelt 2 sociale huisvestingsmaatschappijen, Ons Dorp in Menen en Eigen Haard is Goud Waard in Lauwe-Rekkem, samen. De nieuwe woonmaatschappij telt ruim 1500 woningen in Menen, Lauwe en Rekkem.

Eén maatschappij = uniform beleid

Ondanks de fusie van Menen, Lauwe en Rekkem (in 1977), behielden Menen en Lauwe-Rekkem een eigen sociale huisvestingsmaatschappij. Door Eigen Haard is Goud Waard en Ons Dorp samen te smelten in een nieuwe maatschappij wordt het makkelijker om een uniform beleid te voeren op ons grondgebied.

Vermindering van mandaten

Door de samensmelting en door de richtlijnen van Vlaanderen zullen het aantal zetels in de raad van bestuur van !Mpuls in 2019 dalen van de 22 (die er waren voor de samensmelting) naar 13. Dat is niet alleen een efficiëntieverhoging, het is uiteraard ook een kostenbesparing.

Hoe waardevol vond je dit artikel?

Geef hier je persoonlijke score in
De gemiddelde score is